21 Şubat 2013 Perşembe

Önder Dil - Eskişehir İngilizce Kursları
Önder Dil Eskişehir merkezli bir yabancı dil eğitim kurumudur. Kurucu ve müdürlerinin her biri İngilizce ve diğer yabancı diller konusunda uzman, profesyonel kişilerdir. Önder Dil bünyesinde şu an da İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça, Rusça öğretimi yapılıyor. 

Tüm öğretim elemanlarımız eğitimi verebilmeleri için gerekli olan sertifikalara sahiptirler. Her biri profesyonel, ilgili bölümlerin mezunudur. 

Önder Dil 26 yılın getirdiği tecrübeyle gerek eğitim kadrosu gerek kurumsal yapısı itibariyle iyi organize olmuş, bilinen bir kurum haline gelmiştir. Öğrencilerimizin %70’ini Üniversite öğrencileri, %20’sini ilköğretim öğrencileri, %10’unu ise mühendis, doktor, subay, bankacı, yönetici gibi çalışanlardan oluşmaktadır.

Önder Dil ayrıca üniversitelerin öğretim üyelerini TOEFL ve KPDS sınavlarına hazırlamakta başarısını kanıtlamış bir üne sahiptir.

Eskişehir’in ilk TOEFL IBT Test Merkezi olarak tüm dünyada geçerli olan TOEFL sınavını 2006 yılından bu yana kurumumuzda düzenlemekteyiz.

İrtibat : 0222 2313596 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder